Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

AMIDOM NIERUCHOMOŚCI

Marszałkowska 7/17 Warszawa

Mapa

690 960...

690 960 767

biuro czynne: otwarte dzisiaj od 8:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, rynek pierwotny

amidom.pl

Pokaż więcej

Nasi Agenci

O nas

AMIDOM NIERUCHOMOŚCI to firma, która świadczy kompleksową obsługę w zakresie pośrednictwa na rynku nieruchomości Warszawy i okolic.

Założycielami firmy są prawnicy z wieloletnią praktyką w zakresie nieruchomości.

Dla nas najważniejsze jest zaangażowanie, indywidualne podejście do Państwa potrzeb oraz bezpieczeństwo i poufność transakcji.

Nasza oferta obejmuje pośrednictwo we wszystkich transakcjach na rynku nieruchomości (sprzedaż, kupno, najem, wynajem).

Zapewniamy pełną obsługę prawną transakcji, odpowiednią reklamę, wyszukanie sprzedającego lub nabywcy, jak i pomoc przy wyborze i uzyskaniu kredytu.

Wszystkie transakcje naszego biura prowadzone są pod nadzorem pośredników w obrocie nieruchomościami, którzy posiadają licencję zawodową oraz ubezpieczenie OC.

Firma ma zabezpieczoną stałą obsługę prawną Kancelarii Radców Prawnych, która m.in. reguluje stany prawne nieruchomości, prowadzi sprawy z zakresu prawa własności, zniesienia współwłasności, podziału nieruchomości, zasiedzenia, służebności, sprawy spadkowe, nabycie i podział spadku.

Z nami bezpiecznie sprzedasz bądź kupisz nieruchomość.

ZAPRASZAMY do korzystania z naszych usług.

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

11

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia AMIDOM NIERUCHOMOŚCI

Filtruj

Kawalerka

Warszawa,mazowieckie

517 400 zł26 m² 19 900 zł/m²

Żaneta Tereszczenko

Żaneta Tereszczenko

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Warszawa, praga południe/saska Kępa, ul. Brazylijska, jednopokojowe mieszkanie na sprzedaż 26 m2, piwnica 0%prowizji dla Kupującego Idealna lokalizacja -...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł93,89 m² 7 668,55 zł/m²

Żaneta Tereszczenko

Żaneta Tereszczenko

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Tylko U nas - nowa inwestycja! Marki, mieszkanie dwupoziomowe 4-5 pokojowe z ogródkiem, 2 miejsca postojowe oferta deweloperska - 0% prowizji dla...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł58,59 m² 13 637,14 zł/m²

Żaneta Tereszczenko

Żaneta Tereszczenko

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zielonka, mieszkanie 3 pokojowe z garażem na 2 samochody, balkon, strych promocja - 799.000 zł z ceny 850.000 zł OFERTA deweloperska - bez prowizji...

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł55,88 m² 11 721,55 zł/m²

Żaneta Tereszczenko

Żaneta Tereszczenko

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Ząbki, ul. Mazowiecka, 2 pokoje z oddzielną widną kuchnia, 55,88 m2, duży balkon, piwnica, 2 miejsca postojowe 0% prowizji dla Kupującego Prezentujemy...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

935 000 zł120 m² 7 791,67 zł/m²

Żaneta Tereszczenko

Żaneta Tereszczenko

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Kobyłka, segment środkowy na sprzedaż, 4 pokoje + poddasze do aranżacji, dwa miejsce postojowe, wygrodzony ogródek Biuro sprzedaży dewelopera oferta...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł150 m² 5 666,67 zł/m²

Żaneta Tereszczenko

Żaneta Tereszczenko

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:151 m²

Radzymin, okolice ul. Norwida/narbutta, segment środkowy, 5 pokoi, garaż, poddasze nieużytkowe oferta deweloperska - bez prowizji I bez 2% podatku...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł47,49 m² 13 666,03 zł/m²

Żaneta Tereszczenko

Żaneta Tereszczenko

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas - nowa kameralna inwestycja blisko stacji pkp! Rolety zewnętrze i ogrzewanie podłogowe w standardzie! Ząbki, ul. Piłsudskiego,...

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł39,92 m² 52,61 zł/m²

Żaneta Tereszczenko

Żaneta Tereszczenko

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Radzymin, ul. Słowackiego, 2 pokoje 0%prowizji dla Najemcy Wolne od zaraz! Lokal idealny dla pary. Prezentujemy na wynajem dwupokojowe mieszkanie położone na...

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł48,01 m² 11 872,53 zł/m²

Żaneta Tereszczenko

Żaneta Tereszczenko

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Tylko U nas - nowa inwestycja! Marki, mieszkanie 3 pokojowe, z ogródkiem, 2 miejsca postojowe oferta deweloperska - 0% prowizji dla Kupującego...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

935 000 zł120 m² 7 791,67 zł/m²

Żaneta Tereszczenko

Żaneta Tereszczenko

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł120 m² 9 083,33 zł/m²

Żaneta Tereszczenko

Żaneta Tereszczenko

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Kobyłka, segment skrajny na sprzedaż, 4 pokoje + poddasze do aranżacji, dwa miejsce postojowe, ogródek Biuro sprzedaży dewelopera oferta deweloperska -...

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł100,70 m² 9 731,88 zł/m²

Żaneta Tereszczenko

Żaneta Tereszczenko

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Kobyłka, dom/segment skrajny, wykończony, 4 pokoje, działka ok. 250 m2. Tylko U nas! Prezentujemy na sprzedaż wykończony lokal/segment skrajny...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł117,83 m² 5 431,55 zł/m²

Żaneta Tereszczenko

Żaneta Tereszczenko

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nadma, mieszkanie na piętrze + poddasze, stan deweloperski, 3 pokoje + poddasze, ogródek około 60 m2, dwa miejsca postojowe. Biuro sprzedaży dewelopera -...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł214,98 m² 4 414,36 zł/m²

Żaneta Tereszczenko

Żaneta Tereszczenko

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Tylko U nas Pasek, polowa bliźniaka, 5 pokoi + strych, garaż. 0%prowizji dla Kupującego Prezentujemy na sprzedaż dużą połowę bliźniaka...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Marki,mazowieckie

1 300 000 zł115,80 m² 11 226,25 zł/m²

Aleksandra Lempert

Aleksandra Lempert

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:76 m²

Przedstawiamy ofertę dostępną tylko u nas! Segment środkowy w super lokalizacji w Markach - Pustelniku. Blisko do sklepów, przystanku...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł80,55 m² 9 310,99 zł/m²

Żaneta Tereszczenko

Żaneta Tereszczenko

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Marki/zieleniec, 4 pokoje, 76,33 m2, duży ogródek + dwa miejsca postojowe ostatnie wolne mieszkanie! budynki oddane do użytkowania oferta deweloperska - 0%...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł133,59 m² 6 662,18 zł/m²

Aleksandra Lempert

Aleksandra Lempert

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Wołomin/nowe Lipiny, segment środkowy, stan deweloperski, 4 pokoje, 2 miejsca postojowe, ogródek Nowa inwestycja - tylko 1000 m do stacji pkp Wołomin...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł155,73 m² 5 458,16 zł/m²

Aleksandra Lempert

Aleksandra Lempert

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:166 m²

Nadma, połowa bliźniaka z garażem, stan deweloperski, 4 pokoje + duże poddasze, ogródek około 53 m2, miejsce postojowe. Tylko U nas - Biuro...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł118,93 m² 7 483,39 zł/m²

Aleksandra Lempert

Aleksandra Lempert

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Segment skrajny! wołomin/nowe Lipiny, segment skrajny, stan deweloperski, 4 pokoje, 2 miejsca postojowe, ogródek Inwestycja - tylko 1000 m do stacji pkp...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł83,55 m² 8 366,25 zł/m²

Żaneta Tereszczenko

Żaneta Tereszczenko

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Marki, 4 pokoje, 83,55 m2 z garażem, o gródek + miejsce postojowe Przedsprzedaż - nowa inwestycja - ul. Fabryczna oferta deweloperska - 0% prowizji...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł125,74 m² 5 161,44 zł/m²

Żaneta Tereszczenko

Żaneta Tereszczenko

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 420 m²

Promocja Nadbiel, powiat wołomiński, na sprzedaż dom wolnostojący w budowie, stan surowy otwarty z dachem oraz w cenie też zakupine okna,...

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Marki

Marki,mazowieckie

736 770 zł66,80 m² 11 029,49 zł/m²

Aleksandra Lempert

Aleksandra Lempert

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Marki, ul. Słoneczna, lokal usługowy 0%prowizji dla Kupującego Prezentujemy na sprzedaż lokal usługowy zlokalizowany na osiedlu mieszkaniowym na parterze...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł155,62 m² 5 719,06 zł/m²

Aleksandra Lempert

Aleksandra Lempert

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nadma, połowa bliźniaka z garażem, stan deweloperski, 4 pokoje + duże poddasze, ogródek około 122 m2, miejsce postojowe. Tylko U nas -biuro...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł80,29 m² 11 196,91 zł/m²

Żaneta Tereszczenko

Żaneta Tereszczenko

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł51,33 m² 13 617,77 zł/m²

Żaneta Tereszczenko

Żaneta Tereszczenko

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas - nowa, kameralna inwestycja blisko stacji pkp! Rolety zewnętrze i ogrzewanie podłogowe w standardzie! Ząbki, ul. Piłsudskiego,...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł154,57 m² 5 046,26 zł/m²

Żaneta Tereszczenko

Żaneta Tereszczenko

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dobczyn, dom w zabudowie bliźniaczej z garażem, o powierzchni 154,57 m2, działka ok. 450 m2 Oferta deweloperska - bez prowizji oraz bez 2%...

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²103,25 m² 7 744 zł

Żaneta Tereszczenko

Żaneta Tereszczenko

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kobyłka, ul. Szeroka, lokal usługowy 103,25 m2 Prezentujemy na wynajem nowy lokal usługowy - aktualnie wynajmowany na szkołę językową. Lokalizacja...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł118,93 m² 7 483,39 zł/m²

Żaneta Tereszczenko

Żaneta Tereszczenko

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł31 m² 93,55 zł/m²

Żaneta Tereszczenko

Żaneta Tereszczenko

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zielonka, ul. Paderewskiego, na wynajem 2 pokoje po generalnym remoncie Prezentujemy na wynajem dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie położone na...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł133,59 m² 6 662,18 zł/m²

Żaneta Tereszczenko

Żaneta Tereszczenko

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł220 m² 4 318,18 zł/m²

Żaneta Tereszczenko

Żaneta Tereszczenko

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zielonka, ul. Ossowska, duże mieszkanie + poddasze do własnej aranżacji, garaż i miejsce postojowe Prezentujemy na sprzedaż duże mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

113,16 zł/m²25 m² 2 829 zł

Żaneta Tereszczenko

Żaneta Tereszczenko

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Zielonka, ul. Paderewskiego, lokal usługowy na wynajem, 25 m2 - możliwość rozbudowy. Prezentujemy na wynajem nieduży lokal usługowy na ul. Paderewskiego...

Szczegóły ogłoszenia

28 000 zł1 500 m² 18,67 zł/m²

Aleksandra Lempert

Aleksandra Lempert

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy do wynajęcia kompleks magazynowo-biurowo-produkcyjny w Zielonce, w doskonałej lokalizacji z łatwym dostępem do głównych dróg...

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł65 m² 56,92 zł/m²

Żaneta Tereszczenko

Żaneta Tereszczenko

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Zielonka, ul. Paderewskiego, na wynajem 3 pokoje, oddzielna widna kuchnia, duży schowek, po remoncie Prezentujemy na wynajem trzypokojowe mieszkanie po...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł98,56 m² 8 015,42 zł/m²

Aleksandra Lempert

Aleksandra Lempert

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Nadma, połowa bliźniaka, stan deweloperski, 4 pokoje, ogródek około 130m2, dwa miejsca postojowe. Tylko U nas - Biuro sprzedaży dewelopera - bez...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł61,95 m² 12 897,50 zł/m²

Żaneta Tereszczenko

Żaneta Tereszczenko

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zielonka, mieszkanie 3 pokojowe z garażem na 2 samochody, balkon, strych oferta deweloperska - bez prowizji i podatku P.C.C. Prezentujemy nową...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł50,03 m² 11 792,92 zł/m²

Żaneta Tereszczenko

Żaneta Tereszczenko

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Marki, 3 pokoje, 50,03 m2, ogródek + dwa miejsca postojowe Przedsprzedaż - nowa inwestycja - ul. Fabryczna oferta deweloperska - 0% prowizji dla kupującego,...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł67,03 m² 9 697,15 zł/m²

Żaneta Tereszczenko

Żaneta Tereszczenko

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Marki, 4 pokoje, 67,03 m2, ogródek + dwa miejsca postojowe Przedsprzedaż - nowa inwestycja - ul. Fabryczna oferta deweloperska - 0% prowizji dla kupującego,...

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł2 093 m² 286,19 zł/m²

Żaneta Tereszczenko

Żaneta Tereszczenko

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zagościniec, duża działka leśna 2093 m2 z prawem wyłączenia z produkcji leśnej do 300m2 Prezentujemy działkę leśną położoną...

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij